آخرین شرایط امداد رسانی به سیل زدگان سیستان و بلوچستان

به گزارش وبلاگ دبیر فیزیک، خبرنگاران: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از ارسال 40 تُن مواد غذایی به مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان اطلاع داد.

آخرین شرایط امداد رسانی به سیل زدگان سیستان و بلوچستان

به گزارش وبلاگ دبیر فیزیک به نقل از تسنیم؛ مرتضی سلیمی با اشاره به آخرین شرایط سیل در استان سیستانوبلوچستان گفت: در 13 شهرستان ایرانشهر، چابهار، خاش، دلگان، زاهدان، سرباز، سراوان، سیب و سوارن، فنوج، کنارک، میرجاوه، نیکشهر و هیرمند متأثر از سیل و آبگرفتگی بوده اند که در روزهای گذشته به 3 هزار و 428 نفر در 98 شهر و روستا امدادرسانی شده است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر شرایط در این مناطق نسبت به روزهای گذشته بهتر شده است، گفت: در حال حاضر 6 فروند بالگرد به این مناطق اعزام شده است. 521 امدادگر و نجاتگر نیز در قالب 104 تیم عملیاتی در حال امدادرسانی به هموطنان متأثر از سیل و آبگرفتگی در این استان هستند.

سلیمی همچنین به اسکان یک هزار و 144 نفر در استان سیستان و بلوچستان اشاره نمود و اضافه نمود: براساس برنامه ریزی صورت گرفته امروز 40 تُن مواد غذایی به مناطق سیل زده ارسال خواهد شد.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام نمود: امیدواریم با همراهی و همکاری سایر بخش ها که در مناطق سیل زده حضور دارند شرایط در روزهای آینده بهتر گردد.

منبع: اقتصادنیوز

به "آخرین شرایط امداد رسانی به سیل زدگان سیستان و بلوچستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط امداد رسانی به سیل زدگان سیستان و بلوچستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید