تا حالا ندیده بودم که ملی حفاری بزن زیرش بازی کند

به گزارش وبلاگ دبیر فیزیک، خبرنگاران/خوزستانسرمربی تیم فوتسال شاهین کرمانشاه گفت: تا حالا ندیده بودم که تیم ملی حفاری بزن زیرش بازی کند که در این دیدار رخ داد.

تا حالا ندیده بودم که ملی حفاری بزن زیرش بازی کند

به گزارش وبلاگ دبیر فیزیک، محسن خبیری پس از بازی با تیم ملی حفاری در هفته اول نیم فصل دوم لیگ برتر فوتسال کشور، اظهارکرد: بازی تا چهار پنج دقیقه آخر، پایاپای بود. بالاخره تاوان جوانی را باید داد که در این دیدار برای ما رخ داد. زمانی که بازی مساوی بود، بازیکنان ما می توانستند پخته تر کار نمایند و از موقعیت ها بهره ببرند ولی موقعیت ها از دست رفتند.

وی اضافه نمود: ملی حفاری از موقعیت هایش باتوجه به تجربه بازیکنانش بهره برد. به حفاری تبریک می گویم. این تیم یکی از تیم های برتر ایران و آسیا است.

سرمربی تیم فوتسال شاهین کرمانشاه اعلام کرد: همچنین به مرم کرمانشاه تبریک می گویم که این فرصت ایجاد شد تا از شش بازیکن جوان در این بازی استفاده کنیم. کاپیتان تیمم را فقط یک دقیقه توانستم تعویض کنم زیرا بازیکن نداریم. بازیکنانم با جسارت بازی کردند.

وی مطرح کرد: تا حالا ندیده بودم که تیم ملی حفاری بزن زیرش بازی کند که در این دیدار رخ داد. شرایط بازی این است که گل نزنی، گل می خوری. امیدوارم تیم ما هفته به هفته بهتر گردد. این شکست از ارزش بازیکنان مان کم نمی کند و واقعا از آن ها سپاسگزارم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تا حالا ندیده بودم که ملی حفاری بزن زیرش بازی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تا حالا ندیده بودم که ملی حفاری بزن زیرش بازی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید