ممشلی: می خواهیم پدیده لیگ برتر شویم، نیم نگاهی به کسب سهمیه لیگ قهرمانان داریم

به گزارش وبلاگ دبیر فیزیک، مجتبی ممشلی، مدافع تیم فوتبال نساجی قائمشهر تأکید کرد که آنها در فصل جدید نیم نگاهی به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا دارند.

ممشلی: می خواهیم پدیده لیگ برتر شویم، نیم نگاهی به کسب سهمیه لیگ قهرمانان داریم

مجتبی ممشلی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ دبیر فیزیک با اشاره به آخرین وضعیت تیمش در آستانه شروع نوزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر گفت: خدا را شکر وضعیت خوبی داریم و در این مدت هم تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. خوشبختانه مسائل مالکیتی تیم هم حل شد و همه چیز با روال طبیعی جلو می رود. امیدوارم نساجی فصل خوبی را در پیش داشته باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا نساجی نسبت به فصل قبل قوی تر شده است؟، مطرح نمود: دوست ندارم تیم فصل قبل را با تیم فعلی قیاس کنم. ما امسال تیم خوبی داریم و هدف مان این است که در فصل جدید پدیده لیگ برتر باشیم. از طرفی نیم نگاهی به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا هم داریم و حالا باید وارد بازی ها شویم تا ببینیم شرایط چگونه خواهد شد. ما در فصل گذشته دهم شدیم و امسال دنبال جایگاه بهتری هستیم. تمام هدف مان این است که نتایج خوبی بگیریم تا هواداران نساجی را راضی کنیم.

مدافع تیم فوتبال نساجی با اشاره به تقابل تیمش با گل گهر سیرجان در هفته اول لیگ برتر، شرح داد: ما یک بازی محبت آمیز با گل گهر انجام دادیم و باید بگویم که آنها تیم خوبی را تشکیل داده اند. این درست است که در زمین حریف بازی خواهیم کرد، ولی امیدوارم نتیجه بازی به سود نساجی رقم بخورد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ممشلی: می خواهیم پدیده لیگ برتر شویم، نیم نگاهی به کسب سهمیه لیگ قهرمانان داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممشلی: می خواهیم پدیده لیگ برتر شویم، نیم نگاهی به کسب سهمیه لیگ قهرمانان داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید