نامزد دموکرات آمریکایی: ترامپ یک دروغگوی نژادپرست است

به گزارش وبلاگ دبیر فیزیک، جی اینسلی با اعلام اینکه رئیس جمهور آمریکا یک دروغگوی نژادپرست است، گفت باید تعصب درباره نژاد سفید را از کاخ سفید بیرون کرد.

نامزد دموکرات آمریکایی: ترامپ یک دروغگوی نژادپرست است

به گزارش به نقل از سی ان ان، جی اینسلی، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در مصاحبه با این شبکه تلویزیونی خاطرنشان کرد ترامپ یک دروغگوی نژادپرست است.

اینسلی گفت: ما شاهد منتشر شدن وحشت از کاخ سفید هستیم. به نظرم باید با این موضوع مقابله کنیم. به نظرم باید تعصب درباره نژاد سفید را از کاخ سفید بیرون کنیم. من به شدت به این موضوع اعتقاد دارم. به نظرم این گام نخست است. سپس باید ما با این موضوع نژادپرستانه مقابله کنیم. دولت فدرال باید از همه ما در برابر خشونت های ناشی از سلاح محافظت کند.

وی اضافه کرد: ما شاهد تهدیدی واقعی از جانب تعصب به نژاد سفید در کشور خود هستیم. رئیس اف بی آی آن را بزرگترین تهدید ناشی از تروریسم داخلی در آمریکا می داند. ما ابتدا باید با این موضوع مقابله کنیم و سپس به دنبال قوانین مبارزه با خشونت های ناشی از سلاح برویم.

نامزد دموکرات آمریکایی گفت : بعضی از من می پرسند که چرا از ترامپ به خاطر تعصبش به نژاد سفید انتقاد می کنم. این به خاطر آن است که او واقعا به نژاد سفید تعصب دارد. ترامپ فردی است که کل سرمایه سیاسی خود را بر این موضوع بنا نهاد که بگوید باراک اوباما در کنیا متولد شده است. او به خاطر دروغ های نژاد پرستانه ای که گفته است کوشش می نماید که وجود خود را به دیگران تحمیل کند.

جی اینسلی گفت: او کوشش می نماید که به وسیله دامن زدن به نژادپرستی و ایجاد شکاف به اهداف خود برسد. او اخیرا به شماری از اعضای کنگره آمریکا حمله کرد و از آن ها به خاطر نژادشان و رنگ پوستشان خواست که به کشور های خود بازگردند. آن ها را مردم آمریکا انتخاب نموده اند و بخشی از کنگره آمریکا هستند، اما او به آن ها حمله می نماید و دروغ های نژادپرستانه ضد آن ها می گوید. او به آن ها می گوید ضروری است که به جایی که از آنجا به آمریکا آمده اید بازگردید. او به ارزش های ما در آمریکا بدون هیچ ترس و بیمی و هیچ احترامی حمله می نماید.

اینسلی گفت: ترامپ اقتصاد کشور ما را درگیر جنگ های مالی نموده است. او در پیغام های توئیتری خود دروغ می گوید. او موضوع تغییرات آب و هوایی را رد می نماید.75 درصد جامعه آمریکا و حتی سیاستمداران از هر دو حزب این را یک واقعیت می دانند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "نامزد دموکرات آمریکایی: ترامپ یک دروغگوی نژادپرست است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامزد دموکرات آمریکایی: ترامپ یک دروغگوی نژادپرست است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید