هیات رئیسه فدراسیون فوتبال صحبتی درباره حمید استیلی نداشته است

به گزارش وبلاگ دبیر فیزیک، در شرایطی که فرهاد مجیدی هفته گذشته با انتشار متنی از سرمربیگری تیم فوتبال امید کناره گیری کرد، خبرهای غیر رسمی حاکی از حضور حمید استیلی در این تیم به جای مجیدی است.

هیات رئیسه فدراسیون فوتبال صحبتی درباره حمید استیلی نداشته است

فدراسیون فوتبال نه تنها خبر استعفای مجیدی را منتشر نکرد بلکه حتی انتخاب حمید استیلی را هم رسانه ای نکرده و وبلاگ دبیر فیزیک از طریق ارتباطات شخصی خود در جریان این موضوع قرار گرفته اند.

خبر سرمربیگری استیلی در تیم امید در حالی مطرح شده است که فریدون اصفهانیان عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال می گوید این هیات رئیسه هیچ تصمیمی در ارتباط با سرمربیگری تیم امید نگرفته است.

اصفهانیان در گفتگو با وبلاگ دبیر فیزیک، شرح داد: من هم در رسانه ها خواندم که مجیدی استعفا کرده است اما در هیات رئیسه فدراسیون چنین چیزی مطرح نبوده و اصلا جلسه ای تشکیل نشده است.

وی در خصوص سرمربیگری استیلی تاکید کرد: ابتدا باید کمیته فنی در این ارتباط تصمیم بگیرد و سپس هیات رئیسه آنرا مصوب کند. تا الان که با شما صحبت می کنم هیچ بحثی در هیات رئیسه نشده است.

اصفهانیان در پاسخ به این سئوال که جلسه هیات رئیسه چه زمانی تشکیل می شود؟ گفت: فعلا که تعیین نیست و بازی تیم ملی با کامبوج را در پیش داریم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "هیات رئیسه فدراسیون فوتبال صحبتی درباره حمید استیلی نداشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیات رئیسه فدراسیون فوتبال صحبتی درباره حمید استیلی نداشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید