استقلال به رکورد بزرگ نزدیک می گردد ، فقط 2 امتیاز

به گزارش وبلاگ دبیر فیزیک، استقلال فقط دو امتیاز می خواهد تا به رکورد 1000 امتیاز در لیگ برتر برسد و این یک رکورد تاریخی است.

استقلال به رکورد بزرگ نزدیک می گردد ، فقط 2 امتیاز

به گزارش مهر، تیم فوتبال استقلال تهران که یکی از معدود تیم هایی است که در همه ادوار لیگ برتر حضور داشته و با 3 قهرمانی یکی از تیم های پر افتخار این مسابقات می باشد، در حال حاضر به لحاظ کسب امتیاز بالاتر از همه تیم های دیگر لیگ فزونی واقع شده است و این امکان را دارد تا نامش را به عنوان نخستین تیمی که در لیگ برتر از 1000 امتیاز عبور می نماید، ثبت کند.

آبی پوشان در هجده دوره گذشته این مسابقات و 8 هفته ابتدایی فصل نوزدهم جمعا صاحب 274 برد و 177 مساوی هستند و باید مجموع 999 امتیاز کسب نموده باشند که به دلیل کسر یک امتیاز، امتیازات رسمی آنها 998 است.

باشگاه استقلال در فصل 93-92 با کسر یک امتیاز از سوی فیفا روبرو شد و به همین دلیل از مجموع 999 امتیاز آنها به صورت قانونی یک امتیاز کسر می گردد امتیازات ثبت شده این تیم در تاریخ مسابقات 998 امتیاز است.

آبی پوشان این فرصت را دارند تا در صورت پیروزی در تبریز مقابل تراکتور جمع امتیازات شان را به 1001 رسانده و نام شان را به عنوان نخستین تیم لیگ فزونی که در تاریخ این رقابت ها پیروز به عبور از مرز 1000 امتیاز شده، را ثبت نماید.

نزدیک ترین تیم به استقلال، پرسپولیس است که مجموع امتیازات آنها در همه ادوار لیگ برتر به عدد 943 می رسد و این تیم تنها در صورتی که تا سرانجام فصل بتواند مجموع امتیازاتش را به عدد 72 برساند، در این فصل می تواند به مرز 1000 امتیاز برسد که این کاری بسیار سخت است.

منبع: همشهری آنلاین

به "استقلال به رکورد بزرگ نزدیک می گردد ، فقط 2 امتیاز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال به رکورد بزرگ نزدیک می گردد ، فقط 2 امتیاز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید