منصوریان: می خواستم به یاری داور چیزی بگویم که به حمام رفت، به استادیوم نمی آییم که زیر توپ بزنیم

به گزارش وبلاگ دبیر فیزیک، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن می گوید دوست ندارد تیمش دفاعی بازی کند و بر حسب اتفاق موقعیت ایجاد کند.

منصوریان: می خواستم به یاری داور چیزی بگویم که به حمام رفت، به استادیوم نمی آییم که زیر توپ بزنیم

به گزارش وبلاگ دبیر فیزیک، علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در نشست خبری بعد از شکست دو بر صفر تیمش برابر سپاهان اظهار کرد: یک روز خیلی قشنگ بود. چیزی که از لحاظ تاکتیکی می خواستیم را انجام دادیم. کیفیت مان را نشان دادیم. اعتقاد دارم دو بار لطمه خوردیم. یکی از بی دقتی بازیکنانم در 5 دقیقه اول که می توانستیم گل بزنیم. در نیمه دوم هم گل ما آفساید که اعلام شد و من به سرپرست گفتم تکرارش را از تلویزیون ببیند و او هم به من گفت که گل ما درست بوده است. یک اشتباه هم به نظرم داشت که توپ به دست ولسیانی خورد. اسم این یاری داور را هم نمی دانم. همان آقایی که سبیل داشت. به خود او هم می خواستم بگویم که سریع به حمام رفت.

او ادامه داد: یک گل ما را مردود کرد و روند کار ما را متوقف کرد. آقای بنیادی فر خیلی با کیفیت داوری کرد. تیم داوری فوق العاده خوب بود اما روی دو صحنه اشتباه کرد. بینادی فر اصلا تحت تاثیر جو استادیوم نبود. روی دو صحنه ای که گفتم به یاری داور پشت دروازه و یاری داور آن طرف یعنی حسن یوسفی اعتراض دارم. به تیم سپاهان تبریک می گویم. یک برد شیرین به دست آوردند. ما بی دقت بودیم و می توانستیم به گل برسیم. به فوتبال اصفهان هم تبریک می گویم. به آقای تابش هم گفتم. گفته بودم کیفیت داربی اصفهان با داربی تهران متفاوت است. ما سعی کردیم بهترین کیفیت را نشان بدهیم. از بازیکنانم راضی هستم. ما یک خانواده ایم و باید ایراد به همه ما باشد.

منصوریان اضافه نمود: سپاهان در 15 دقیقه ابتدای بازی فوق العاده است. همچنین در 10 دقیقه آخر خیلی خطرناک هستند. به بازیکنانم گفتم غافلگیرشان می کنیم و مثل بازی با تراکتور و استقلال با پلن A بازی می کنیم. وضعیت فیزیکی ما اجازه می داد که بالا و فشرده بازی کنیم. تیم ما جوان تر است و باید در 10 دقیقه اول به گل می رسیدیم. خط دفاع آن ها مقابل ما دوام آورد. به نیازمند هم باید به دیده احترام نگه کرد. با سن کمی که دارد ندیدم که تا الان دردسری داشته باشد. امیدوارم بعد از این هم نداشته باشد. برای او امروز خیلی روز خوبی بود. نمی خواهم بگویم دروازه بان آن ها خیلی خوب بود پس ما خیلی خوب بودیم چون همه روند بازی را دیدند ولی نیازمند آن ها را از فشار اولیه درآورد.

سرمربی ذوب آهن درباره تعویض بوحمدان هم اعلام کرد: او یکی از با نظم ترین بازیکنانی است که در این 10 سال مربیگری دیده ام. نمی دانم آن لحظه ای که ضربه زد پایش به زمین گرفت یا نه اما از کشاله آسیب دید. یک تعویض ما به خاطر همین سوخت. خودش می گوید کشاله اش صدا داده است. امیدوارم طول درمانش کم باشد.

او ادامه داد: ملکی امروز بالای 12 بار ارسال کرد. حتی بهترین دفاع چپ هم نمی تواند بالای 8 بار سانتر کند. او کلا در فاز حمله بود. برای این تعویضش کردم که یک نیروی سرحال تر بیاورم. من او را عملا در پست بال چپ بازی دادم. من از دفاع کردن خوشم نمی آید. به استادیوم نمی آییم که زیر توپ بزنیم و بر حسب اتفاق موقعیت خلق کنیم. از اینکه در حمله باشیم و گل نزنیم هم ناراحتم. این موضوع قطعا رفع می گردد. در تیم هایی که داشتم این یک پروسه بوده است و بعد از عبور از این مرحله به تیمی تبدیل می شویم که ترس از ضربه زدن به توپ ندارد. ما این را تمرین می کنیم.

وی درباره خلق موقعیت های گل متعدد در ابتدای بازی و عدم گلزنی در طول بازی گفت: من به کلمه بدشانسی اعتقاد ندارم. بعضی می گویند شانس گل را از دست دادیم اما من می گویم اگر با دقت عمل کنید، بدشانسی نمی آورید.

او درباره تعطیلی لیگ برتر به خاطر بازی های ملی گفت: نمی گویم روی روند ما اثر می گذارد اما ما بازی های خودمان را تعطیل می کنیم. با توجه به اینکه لیگ به خاطر پرچم مقدس کشورمان تعطیل می گردد، سعی می کنیم منعطف باشیم و عیب و ایرادهای خودمان را رفع کنیم. از اینکه به روند مثبت ما لطمه وارد می نماید، مقداری ناراحتیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "منصوریان: می خواستم به یاری داور چیزی بگویم که به حمام رفت، به استادیوم نمی آییم که زیر توپ بزنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منصوریان: می خواستم به یاری داور چیزی بگویم که به حمام رفت، به استادیوم نمی آییم که زیر توپ بزنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید