استقلالی ها حق دارند اعتراض نمایند، آرزویم راهنمایی تیم ملی ایران است

به گزارش وبلاگ دبیر فیزیک، جواد نکونام درباره برگزاری بازی فولاد خوزستان با استقلال تهران گفت: اگر قرار بر برگزاری بازی ها باشد قطعاً در چهارم تیرماه از این تیم میزبانی خواهیم کرد. اگر قرار بر عدم برگزاری بازی ها باشد تهران و اصفهان هم چنین مسئله ای دارند. البته من همان ابتدا هم گفتم مخالف برگزاری بازی ها هستم اما به هر حال اگر تصمیم به برگزاری رقابت هاست میزبان استقلال خواهیم بود.

استقلالی ها حق دارند اعتراض نمایند، آرزویم راهنمایی تیم ملی ایران است

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان بار دیگر پیشنهاد خود را برای معین تکلیف فصل جاری اضافه کرد: از ابتدا مخالف برگزاری بازی ها بخاطر شرایط بهداشتی و مصدومیت بازیکنان بود. البته کاملاً فنی گفتم و خودم هم موافقم که عدم برگزاری به ضررمان است. می توانستیم فصل جاری را در ابتدای فصل آینده برگزار کنیم. مشکل عدم رعایت بهداشتی را تمام تیم ها خواهند داشت.

وی ادامه داد: استقلال و بقیه تیم ها حق دارند نگران سلامتی خود و بازیکنان باشند. باید فرصت می دادیم تا زیرساخت ها فراهم گردد.

نکونام درباره شرایط سلامتی بازیکنان خود اضافه کرد: سه بار تست دادیم. خوشبختانه پس از این مراحل، هیچ کدام از اعضای بیماری کرونا ندارند.

وی تاکید نمود: سخت است تیمی را برای 20 روز آماده کنید تا پس از یک سال خودش را آماده نگه دارد. شرایط برای حفظ سلامتی بازیکنان در تمام جهان سخت است. کرونا مشکل ساز شده است.

سرمربی فولاد درباره محرومیت این باشگاه از حضور در جابجایی یادآور شد: مباحث مدیریتی است و من نظری ندارم اما مطمئنم آقای آذری به همراه مدیر کارخانه فولاد، به فکر حل این مشکل هستند.

نکونام راجع به علاقه خود برای بازگشت به تیم ملی اضافه کرد: دوران ویلموتس هم تمام شد. امیدوارم به راستا موفقیت خود برگردیم. قطعاً همه آرزو می نمایند که در تیم ملی باشند. اگر توانایی و لیاقتش را داشته باشم به آن فکر می کنم در غیر اینصورت برای تیم ملی مثل همواره آرزوی موفقیت می کنم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استقلالی ها حق دارند اعتراض نمایند، آرزویم راهنمایی تیم ملی ایران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلالی ها حق دارند اعتراض نمایند، آرزویم راهنمایی تیم ملی ایران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید