والورده: اولین منتقد خودمان هستیم، اگر یک گل به اسلاویا می زدیم الان همه آرام تر بودند!

ارنستو والورده نسبت به مخاطرات سلتاویگو به تیمش هشدار داد.

والورده: اولین منتقد خودمان هستیم، اگر یک گل به اسلاویا می زدیم الان همه آرام تر بودند!

به گزارش خبرنگاران، ارنستو والورده در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل سلتاویگو در رقابت های لالیگا نسبت به خطرات رقیب به بازیکنانش هشدار داد.

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در این باره گفت: مشخصا سلتاویگو در وضعیت وخیمی قرار گرفته است چون در قعر جدول رده بندی جای گرفته که البته غیرمنتظره است. آن ها در این چند بازی اخیر نتایج خوبی نگرفتند. مقابل بتیس خوب بازی کردند اما در دقیقه پایانی گل خوردند. به نظرم مقابل ختافه کمی مضطرب و دستپاچه بودند. سلتا روی کاغذ تیم خوبی دارد و با مهاجمان فوق العاده اش، این آمار گل های زده پایین، جای تعجب دارد و عادی نیست.به نظر من سلتا از این وضعیت خارج خواهد شد. آنها فقط احتیاج به بازیافتن اعتماد به نفسشان دارند تا استعدادشان را ثابت نمایند. از نظر من سلتا تیم فوق العاده ای است.

او در ادامه اضافه نمود: بارسلونا به یک برد احتیاج دارد. بازی با لوانته را در 6 دقیقه از دست دادیم. حالا احتیاج به پیروزی و کسب 3 امتیاز داریم چون می دانیم باختن در این باشگاه چه معنایی دارد. با وجود اینکه می دانیم بازی سختی داریم، خواستار هر 3 امتیاز هستیم. با 2 جلسه تمرین برای بازی با اسلاویا آماده شدیم چون فرصت دیگری نداشتیم. برای هر 2 بازی 2 جلسه تمرینی داریم که در حالت عادی در طول فصل همواره همین طور است. هفته 7 روز و 2 روز متعلق به بازی هاست. به نظر من که برنامه تمرینی مسئله ای ندارد فعلا زمان انتقاد است و باید آن را تحمل کرد. حرف زیادی برای گفتن در این باره ندارم. اگر یک گل به اسلاویا پراگ می زدیم، همه آرام تر بودند. باید با این شرایط کنار بیایید. یک هفته پیش همه چیز عالی بود چون ما 6 برد متوالی داشتیم. ببینیم در بازی های بعدی چه می گردد. فارغ از نقدها، خودمان در جریان هستیم که 2 بازی بدون برد را پشت سر گذاشته ایم و این همواره باعث ناآرامی طرفداران می گردد. گاهی برخی ها این چیزها را به نحوی بزرگ می نمایند که به سود رقبای ماست. باید در شرایط سخت، محکم بمانیم. قبلا هم مقاطع افت داشتیم و به سلامت از آنها عبور کردیم. خودمان اولین منتقدمان هستیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "والورده: اولین منتقد خودمان هستیم، اگر یک گل به اسلاویا می زدیم الان همه آرام تر بودند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "والورده: اولین منتقد خودمان هستیم، اگر یک گل به اسلاویا می زدیم الان همه آرام تر بودند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید