آتش نشانی اهواز دیگر توان یاری به کوت عبدالله را ندارد ، شهردار کوت عبدالله جوابگوی اتفاقات باشد

به گزارش وبلاگ دبیر فیزیک، خبرنگاران/خوزستان رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز با بیان اینکه این سازمان دیگر توانایی یاری به آتش نشانی کوت عبدالله را ندارد، نسبت به وقوع حادثه در کوت عبدلله هشدار داد.

آتش نشانی اهواز دیگر توان یاری به کوت عبدالله را ندارد ، شهردار کوت عبدالله جوابگوی اتفاقات باشد

ابراهیم قنبری در گفت وگو با وبلاگ دبیر فیزیک، با اشاره به ارائه خدمات از سوی آتش نشانی اهواز به کوت عبدالله اظهار کرد: در حال حاضر سازمان آتش نشانی اهواز علاوه بر شهر اهواز، شهر کوت عبدالله را نیز پوشش می دهد.

وی با اشاره به انتقال چهار نیروی سازمان آتش نشانی اهواز به شهر کوت عبدالله، اضافه نمود: مجموع نیروهای سازمان آتش نشانی این شهر، چهار نفر هستند که حقوق، مزایا، لباس و تجهیزات شان را سازمان آتش نشانی اهواز تامین می نماید.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز ادامه داد: سه خودروی امداد و نجات سازمان آتش نشانی کارون نیز از سوی سازمان آتش نشانی اهواز تامین شده اما این خودروها بدون استفاده مانده اند و یک خودرو نیز به دلیل عدم تعویض باطری، دو سال است که قابل استفاده نیست. حتی سوخت خودروهای امداد و نجات این سازمان نیز از سازمان آتش نشانی اهواز تامین می گردد. ساختمان شهرداری کوت عبدالله نیز مربوط به شهرداری اهواز بود که به کوت عبدالله تحویل داده شده و دو سال است که پول آب و برق را هم پرداخت نکرده اند.

قنبری اضافه نمود: همه اتفاقاتی که در شهرستان کارون رخ می دهد را سازمان آتش نشانی اهواز پوشش می دهد. شهردار کوت عبدالله همکاری خوبی ندارد و آتش نشانی، اولویتش نیست. این شرایط نشان از عدم احساس مسئولیت شهردار کوت عبدالله نسبت به مقوله ایمنی است.

وی بیان نمود: هنگام بروز حادثه در کوت عبدالله در صورتی که ترافیک سنگین، نباشد خودروی آتش نشانی از نزدیک ترین ایستگاه شهر اهواز، در مدت زمان 15 تا 17 دقیقه به محل حادثه می رسد اما ما دیگر توانایی یاری به آتش نشانی کوت عبدالله را نداریم.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: ممکن است حادثه ای در زمان اوج ترافیک رخ دهد که با توجه به فاصله نزدیک ترین ایستگاه آتش نشانی اهواز به کوت عبدالله، ممکن است شرایطی ایجاد گردد که در این شرایط، باید شهردار کوت عبدالله جوابگوی اتفاقات باشد. اگر این مساله برای شهردار کوت عبدالله مهم بود، قطعا در این زمینه اقدام می کرد.

قنبری توضیح داد: اگر فاجعه ای در کارون رخ دهد، همه اهمیت موضوع را متوجه می شوند و از اکنون نسبت به وقوع حادثه در کوت عبدالله هشدار می دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آتش نشانی اهواز دیگر توان یاری به کوت عبدالله را ندارد ، شهردار کوت عبدالله جوابگوی اتفاقات باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتش نشانی اهواز دیگر توان یاری به کوت عبدالله را ندارد ، شهردار کوت عبدالله جوابگوی اتفاقات باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید