افزایش درامد اپ استور و گوگل پلی در سه ماهه نخست امسال میلادی

به گزارش وبلاگ دبیر فیزیک، آمار های مختلف نشان می دهد که همزمان با عالم گیری دنیای COVID-19 شاهد افزایش میزان استفاده از دستگاه های تلفن همراه در سراسر دنیا هستیم. میانگین زمان هفتگی استفاده از برنامه ها و بازی ها در اندروید حدود 20 درصد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته در سراسر دنیا رشد نموده است.

افزایش درامد اپ استور و گوگل پلی در سه ماهه نخست امسال میلادی

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، به طور خاص، کاربران چینی روزانه 5 ساعت با برنامه ها کار می نمایند. کاربران آمریکایی، ایتالیایی و فرانسوی نیز در ساعت های هفتگی که در برنامه های غیر بازی صرف شده بودند، شاهد افزایش چشمگیر بودند.

مصرف نمایندگان حدود 31.5 میلیارد برنامه را برای دوره ژانویه مارس در هر دو بازار با 22.5 میلیارد بار دریافت از گوگل پلی و 9 میلیارد از اپ استور بارگیری کردند. کل پول صرف شده در هر دو سیستم عامل با 15 میلیارد دلار برای سیستم عامل iOS و حدود 8.3 میلیارد دلار در بخش اندرویدی به 23.4 میلیارد دلار رسیده است.

برنامه های غیر بازی اکثریت بارگیری ها را به خود اختصاص می دهند، اما مصرف نمایندگان هنوز نسبت به سایر دسته برنامه ها، مبلغ قابل توجهی بیشتر در معاملات ریزگرد ها در بازی ها اختصاص داده اند. کاربران چینی و آمریکایی مصرف نمایندگان اصلی در iOS بودند در حالی که گوگل پلی استور، بیشترین درآمد را از کره جنوبی، ژاپن و ایالات متحده دریافت نموده است. هند و برزیل با انتشار حجم برنامه در گوگل پلی، دو بازار پیشرو بودند در حالی که چین و ایالات متحده در اپ استور پیشرو بودند.

منبع: انتخاب

به "افزایش درامد اپ استور و گوگل پلی در سه ماهه نخست امسال میلادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش درامد اپ استور و گوگل پلی در سه ماهه نخست امسال میلادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید