تنها 30 خط اتوبوس در اصفهان فعال است

به گزارش وبلاگ دبیر فیزیک، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت:از امروز تنها حدود 30 خط مهم دارای تعداد مسافر قابل توجه اتوبوسرانی اصفهان با تعداد محدودی اتوبوس های ناوگان فعال خواهد بود.

تنها 30 خط اتوبوس در اصفهان فعال است

به گزارش از،قدرت افتخاری مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه اظهار کرد: بر اساس تصمیمات ستاد مدیریت بحران بیماری کرونا در اصفهان مبنی بر ضرورت کاستن از استفاده حمل و نقل عمومی به عنوان وسیله ای که می تواند عامل انتشار ویروس باشد و تأکید شهردار اصفهان مبنی بر حفظ سلامتی شهروندان مقرر شد از امروز با توجه به تعطیلات پیش رو فعالیت ناوگان اتوبوسرانی به حداقل ممکن کاهش یابد.

او شرح داد: این احتمال وجود دارد که با توجه به تصمیمات بعدی ستاد مدیریت بیماری کرونا در اصفهان، خطوط اتوبوسرانی اصفهانکامل تعطیل شود.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه با بیان اینکه از امروز تعدادی از خطوط که مسافران بسیار کمی دارد، غیرفعال شده و خطوط باقی مانده نیز با حداقل ظرفیت ناوگان فعالیت می کنند، اضافه نمود: تنها حدود 30 خط مهم دارای تعداد مسافر قابل توجه اتوبوسرانی اصفهان با تعداد محدودی اتوبوس های ناوگان فعال خواهد بود.

او خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره روابط عمومی 09018707700 تماس گرفته و یا به کانال های شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان در شبکه های اجتماعی به نشانی busofisfahan@ مراجعه کنند.

افتخاری به شهروندان توصیه کرد: حتی الامکان از منازل خود خارج نشوند و در صورت خروج برای انجام کار های ضروری از حمل و نقل عمومی استفاده نکنند.

او ادامه داد: چنانچه شهروندان به ناچار قصد استفاده از اتوبوس داشتند، باید حتماً ماسک، دستکش و ماده ضدعفونی کننده همراه داشته باشند و از تماس دست ها با قسمت های مختلف اتوبوس از جمله دستگیره ها و فضا های داخلی آن اجتناب کنند و پس از خروج از اتوبوس نسبت به ضدعفونی کردن دست ها و انداختن دستکش در سطل های زباله درب دار اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان تاکید کرد: مسافران از دور ریختن و رها کردن دستکش و ماسک در فضای اتوبوس خودداری کنند، در غیر این صورت برخورد لازم و قانونی با فرد خاطی توسط راننده و بازرسان این شرکت انجام خواهد شد.

او با تاکید بر اینکه شهروندان باید از پرداخت وجه نقد اجتناب کنند، اظهار کرد: به طور معمول کاهش قابل ملاحظه تعداد ناوگان اتوبوس، مدت زمان انتظار مسافران در ایستگاه ها را افزایش خواهد داد و شهروندان باید به این موضوع دقت داشته باشند.

منبع:ایمنا

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "تنها 30 خط اتوبوس در اصفهان فعال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تنها 30 خط اتوبوس در اصفهان فعال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید