جواب رد برانکو به انصاری فرد؛ تخفیف نمی دهم

به گزارش وبلاگ دبیر فیزیک، . بد نیست بدانید انصاری فرد هم کوتاه نیامده و هرطور شده از این مربی کروات تخفیف می خواهد. مذاکرات انصاری فرد با وکیل برانکو کماکان ادامه دارد. جالب است برانکو اعلام کرده همه پولش را بدهند تا شکایتش را از پرسپولیس پس بگیرد.

جواب رد برانکو به انصاری فرد؛ تخفیف نمی دهم

پرسپولیس هرچند با برد در دربی پایتخت امیدواری های زیادی را برای هوادارانش به ارمغان آورد، اما باخت این تیم به رقبای دیگر یعنی تراکتور سازی و سپاهان نگرانی هایی را به وجود آورد! با وجود این، بیشترین تلاش های امروز مدیریت باشگاه صرف برطرف مسائل اقتصادی و شکایات این تیم می شود و حجم این مسائل به حدی است که نگذارد مسائل فنی تیم خیلی به چشم بیاید.

جونیور 500 هزار یورویی مانع تصمیم گیری باشگاه!

خبر داده بودیم که اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس از عملکرد ضعیف جونیور براندائو، مهاجم برزیلی رضایت نداشته و قصد دارند نام او را از لیست بازیکنان تیم کنار بگذارند، اما این اتفاق ساده نیست و باشگاه اگر این بازیکن را کنار بگذارد با دردسر تازه اقتصادی روبه رو می شود. شنیدیم مدیریت پیشین با این بازیکن یک قرارداد 500 هزار یورویی برای یک فصل آن هم به شکل قرضی بسته و نمی تواند با این رقم به راحتی این بازیکن را کنار بگذارد. بنابراین جونیور احتمالا تا نیم فصل در پرسپولیس می ماند تا بلکه بتواند اعتمادبه نفسش را به دست بیاورد و برای پرسپولیس گلزنی کند! معلوم نیست رقم این بازیکن واقعا در این رنج قیمتی بوده که باشگاه پرسپولیس با او قرارداد بسته یا خیر. البته باید دید خود عرب در این مورد چه می گوید. شاید این شنیده ها از سوی او تکذیب شود.

تماسی با برانکو برای بازگشت گرفته نشده

شایعه شده باشگاه در تلاش است درصورت ادامه ناکامی های تیم سرخ پایتخت برانکو را بار دیگر به پرسپولیس برگرداند و او را جایگزین کالدرون کند. باشگاه با قدرت این خبر را تکذیب می کند و اعلام می دارد هیچ تماس مستقیمی با این مربی گرفته نشده و فقط تماس ها به شکل ایمیل با وکیل او درمورد پرداخت طلب این مربی بوده تا پرونده شکایت او از پرسپولیس را ببندند.

برانکو تخفیف نمی دهد

مذاکره انصاری فرد و برانکو بر سر پرداخت طلب این مربی که از باشگاه پرسپولیس به فیفا شکایت کرده، همچنان ادامه دارد. برانکو از طریق وکیلش به انصاری فرد اعلام کرده تحت هیچ شرایطی به باشگاه پرسپولیس تخفیف نمی دهد و تمام و کمال پولش را می خواهد. بد نیست بدانید انصاری فرد هم کوتاه نیامده و هرطور شده از این مربی کروات تخفیف می خواهد. مذاکرات انصاری فرد با وکیل برانکو کماکان ادامه دارد. جالب است برانکو اعلام کرده همه پولش را بدهند تا شکایتش را از پرسپولیس پس بگیرد.

نشست انصاری فرد با ریحان فیلم

شرکت ریحان فیلم 7 میلیاردتومان به باشگاه پرسپولیس داد تا قرارداد این شرکت با سرخ پوشان بر سر بلیت فروشی فصل جاری اجرایی شود. اما درحالی که این پول خرج شده، سازمان تجهیز اماکن ورزشی بلیت فروشی بازی های لیگ را در اختیار می گیرد و باشگاه پرسپولیس به این شرکت بدهکار می شود. شرکت ریحان فیلم هم برای اینکه مشکل را حل نماید، یک شکایت کیفری از انصاری فرد تنظیم می کند و آن را به جریان می اندازد. در این شکایت که خود انصاری فرد و نه باشگاه پرسپولیس هدف قرار می گیرد، ریحان فیلم خواستار دریافت 7 میلیاردتومان طلب خود و یک غرامت 5 میلیاردی می شود. این خبر را اولین بار فرهیختگان منتشر کرد و حالا خبر می رسد انصاری فرد با مدیران ریحان فیلم جلسه گذاشته و از آنها زمان خواسته تا این پول را فراهم کند. آنها هم کمی نرم شدند و گفتند اگر پول شان را بگیرند، شکایت پس گرفته می شود و غرامتی هم نمی خواهند. انصاری فرد در تلاش است راهکاری برای پرداخت این طلب پیدا کند!

اسپانسر به کمک کالدرون و شاگردانش آمد

بالاخره باشگاه پرسپولیس توانست 10 تا 12 درصد قرارداد این فصل بازیکنان و مربیان خود را بپردازد. ظاهرا شرکت ایرانسل اسپانسر باشگاه مبلغی را در اختیار پرسپولیس قرار داد تا این پول بین اعضای تیم تقسیم شود. گویا بخشی از این پول هم به شکل یورو پرداخت شده که کار کالدرون و دستیارانش و البته بشار رسن و بوژیدار رادوشوویچ راه افتاده است. ظاهرا باشگاه به کمک همین پول پاداش برد دربی را هم پرداخت کرده است. شنیده ا یم به هر بازیکن اصلی بابت این برد 10 میلیون تومان پرداخت شده است.

امروز پرسپولیس اعتراض می کند

رای کمیته انضباطی درمورد وقایع دیدار دربی بدجور پرسپولیسی ها را نقره داغ کرده است. شنیده ایم نامه رسمی اعتراض سرخ پوشان امروز به فدراسیون فوتبال ارسال می شود. آنها نسبت به رای صادره درمورد شجاع خلیل زاده و محمدحسین کنعانی زادگان اعتراض دارند و این اعتراض امروز کتبا به فدراسیون فوتبال ارجاع خواهد شد. قرار است مهدی خواجه وند، سخنگوی اسبق باشگاه پرسپولیس که به تازگی به عنوان معاونت حقوقی سرخ پوشان انتخاب شده، کارهای حقوقی مربوط به این پرونده را دنبال کند. پیش از این عنوان می شد روزبه وثوق احمدی قرار است به عنوان معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس انتخاب شود، اما این اتفاق نیفتاد و خواجه وند به جای او در این سمت قرار گرفت.

اسپانسرهای جدید به زودی معرفی می شوند

باشگاه پرسپولیس بسیار امیدوار است که طی چند روز آینده مذاکراتش با اسپانسرهای جدید نتیجه بدهد و همکاری را با آنها آغاز کرده و مسائل اقتصادی اش برطرف شود. شنیده ایم مذاکرات با 3 اسپانسر که یکی از آنها خارجی است و در ایران نمایندگی دارد، در شرف نتیجه دادن است. البته باید دید سرانجام کار چه می شود و آیا واقعا این مذاکرات نتیجه می دهد یا فقط در حد خبر و شایعه باقی می ماند.

منبع: عصر ایران

به "جواب رد برانکو به انصاری فرد؛ تخفیف نمی دهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جواب رد برانکو به انصاری فرد؛ تخفیف نمی دهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید