زارع: یارانه فقرا باید زیاد شود

به گزارش وبلاگ دبیر فیزیک، خبرنگاران؛ سخنگوی ستاد یارانه تبصره 14 از حذف آزمایشی یارانه 200هزار نفر از افرادی که توان مالی بالایی دارند خبر داد.

زارع: یارانه فقرا باید زیاد شود

به گزارش وبلاگ دبیر فیزیک، رحیم زارع، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی نیز با مرور سرگذشت یارانه و بی اعتنایی دولت ها به فراهم کردن دولت الکترونیک گفت: باید در سنجش و اجرای آزمون وسع بیشتر دقت شود و نباید دنبال حذف یارانه افراد با درآمد پایین باشیم.

این عضو کمیسیون اقتصادی ترس مسئولان از حذف یارانه نقدی ثروتمندان را زشت ارزیابی کرد و گفت: میزان یارانه نقدی فقرا و مشمولان کمیته امداد باید افزایش یابد تا عدالت یارانه ای محقق شود.

سخنگوی ستاد یارانه تبصره 14 در ادامه امکان بروز اشتباه را رد نکرد و درباره دلایل آن گفت: بعضی بروز مشکل به واسطه حساب بانکی افراد است و گاهی تغییر یا فوت سرپرست خانوار و بعضی وقت ها هم تأخیر در پرداخت یارانه از ناحیه بانک هاست.

وی با بیان اینکه برای کاندیداهای حذف یارانه نقدی پیامک ارسال شده است، گفت: معترضان حذف یارانه نقدی هم باید با شماره 0216369 تماس بگیرند.

میرزایی همچنین درباره برآورد های میزان حذف یارانه ها گفت: برآورد دقیقی ندارد و چیزی حدود 10 تا 15 هزار میلیارد تومان می شود.

زارع عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: نباید توزیع عمومی و همگانی یارانه ادامه پیدا کند و مجلس باید با وضع قوانین مناسب دسترسی به اطلاعات بانکی و اقتصادیاتی مردم را فراهم کند که اقدامی به نفع کشور است.

منبع: اقتصادنیوز

به "زارع: یارانه فقرا باید زیاد شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زارع: یارانه فقرا باید زیاد شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید