اخبار اقتصادی

مهم ترین بندهای قرارداد اجاره کدام است؟

قرارداد اجاره یکی از رایج ترین قراردادهایی است که هرروزه در کشور منعقد می گردد. بیشتر ما از بندها و قوانین قرارداد اجاره ملک یا اجاره آپارتمان اطلاعی نداشته و تنها کاری که انجام می دهیم امضای این قرارداد است. درصورتی که باید بدانیم به محض به وجود آمدن...

20 تیر 1399

گزارش، یاری های پزشکی ایران و ترکیه به یکدیگر در دوره کرونا؛ تعمیق مناسبات با دیپلماسی پزشکی

یاری های پزشکی ترکیه به ایران در اوایل شیوع کرونا و همچنین صادرات کیت های پزشکی ایران به این کشور طی روزهای گذشته را می توان یکی دیگر از راه های تعمیق روابط دو کشور دانست که تحت عنوان دیپلماسی پزشکی از آن یاد می گردد.

19 تیر 1399

یادداشت، نزول اقتصاد آمریکا با صعود ویروس کرونا

گسترش ویروس کرونا علاوه بر ایجاد بحران سلامت در آمریکا، تا به اینجای کار تبعات اقتصادی قابل توجهی را برای اقتصاد اول دنیا داشته است.

17 تیر 1399

خبرنگاران بهره برداری از 155 طرح صنعتی در اردبیل

اردبیل - خبرنگاران - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: 155 طرح صنعتی در سال جهش فراوری با هدف اشتغال زایی به بهره برداری می رسد.

14 تیر 1399

تلاش دولت روحانی برای مصادره میوه سهام عدالت، آیا بهارستان و پاستور در زمینه آزادسازی بزرگترین سهام مردمی تأخیر داشتند؟

مقامات و مسئولان دولت طوری سخنرانی می کنند که گویا سهام عدالت محصول دولت یازدهم و دوازدهم بوده؛ اما واقعیت امر نشان می دهد بذر سهام عدالت در دولت نهم و دهم کاشته شده و دولت دوازدهم میوه آن را برداشت کرده است.

13 تیر 1399

واکنش درودگر به بیانیه کانون مربیان درباره تعطیلی لیگ برتر

صادق درودگر، رئیس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال به بیانیه کانون مربیان برای تعطیلی مسابقات واکنش نشان داد.

12 تیر 1399

اختصاص بودجه مکمل در ژاپن برای کمک به آسیب دیده های کرونا

بودجه مکمل سال مالی 2020 قرار است روز چهارشنبه در مجلس ژاپن تصویب شود.

6 تیر 1399

خبرنگاران اورآسیا، فرصت مناسبی برای گسترش همکاری های تجاری ایران و بلاروس است

تهران - خبرنگاران - وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران در ملاقات با سفیر جمهوری بلاروس در تهران گفت: با توجه به عضویت ایران در اتحادیه مالی اورآسیا، فرصت های خوبی برای توسعه و تعمیق روابط تجاری و مالی بین ایران و بلاروس فراهم شده است.

5 تیر 1399

اجاره نامه مستاجران به صورت اتوماتیک 6 ماه تمدید می شود؟

خبرنگاران: معاون مسکن و ساختمان گفت: احتمال اجرایی و الزامی شدن تمدید 6 ماه اجاره نامه مستاجران به دلیل بحران کرونا وجود دارد.

31 خرداد 1399

کشف گنجینه ای ارزشمند در دریای مدیترانه

باستان شناسان ویرانه های چند کشتی را درحالی که مملو از آثار باستانی همچون ظروف چینی، کوزه، قوری قهوه و... بودند در دریاهای مدیترانه شرقی کشف کردند.

27 خرداد 1399

معروف ترین جاذبه های گردشگری شانگهای؛ چین

جاذبه های جهانگردی شانگهایشانگهای یکی از مهم ترین و جذاب ترین شهرهای چین است و با 24 میلیون نفر، پرجمعیت ترین شهر جهان محسوب می شود. تورهای مختلفی به مقصد شانگهای و همین طور پکن برگزار می شود و سالانه میلیون ها جهانگرد به این شهر چینی سفر می کنند. در این...

25 خرداد 1399

چگونه به دیدن کاخ موزه یا شهر ممنوعه پکن بروید؟

کاخ موزه پکن یا شهر ممنوعهدر میان معروف ترین جاذبه های چین و پس از دیوار طولانی چین، کاخ موزه پکن قرار گرفته است. شهری پر از کاخ ها و باغ های طراحی شده که در قدیم مکانی برای اقامت پادشاهان و ملکه ها و شاهزادگان بوده است. محوطه ای تاریخی به نام کاخ موزه پکن...

24 خرداد 1399

خبرنگاران سرمایه های خرد مردم راه اندازی یک طرح مهم نیروگاهی را ممکن کرد

تهران - خبرنگاران - مدیر عامل گروه صنعتی مپنا گفت: سرمایه های خرد مردم به وسیله بورس برای راه اندازی یکی از مهمترین پروژه های نیروگاهی کشور به کار گرفته شد.

22 خرداد 1399

انتقاد بیل گیتس از راهزنی ترامپ در اوج بحران کرونا در دنیا

مالک شرکت مایکروسافت و یکی از پولدارترین مردان جهان از تصمیم خطرناک رئیس جمهوری آمریکا در قطع کردن بودجه سازمان بهداشت جهانی در اوج بحران کرونا به شدت انتقاد کرد.

21 خرداد 1399

تراکتور احتیاج به تقویت دارد، سال آینده کار سختی داریم

به گزارش خبرنگاران، ساکت الهامی در گفت وگو با سایت باشگاه تراکتور، اظهار کرد: خدا را شکر روز گذشته قراردادم با تراکتور را برای فصل آینده تمدید کردم و خداوند بار دیگر این توفیق را به من داد تا در خدمت مالک باشگاه و طرفداران عاشق این تیم باشم.

17 خرداد 1399

آذرنیا: بهتر است لیگ برتر تعطیل شود، نگران فصل نقل وانتقالات نیستیم

سرپرست مدیرعاملی باشگاه ماشین سازی گفت: نمی توان پیش بینی خاصی درباره زمان ریشه کن شدن بیماری کرونا داشت و با این شرایط بهتر است مسابقات لیگ برتر تعطیل شود.

13 خرداد 1399

بازدید مدیرکل خوزستان از پروژه های گردشگری مسجدسلیمان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان و فرماندار مسجدسلیمان از پروژه های گردشگری شهرستان بازدید و فرایند پیشرفت آن ها را ارزیابی کردند.

10 خرداد 1399

همکاری آسه آن و آمریکا برای مقابله با کرونا

منابع خبری گزارش دادند: اتحادیه جنوب شرق آسیا آسه آن و آمریکا برای مقابله با ویروس کووید-19 با یکدیگر همکاری می نمایند.

8 خرداد 1399

خبرنگاران در کنار کسب وکارها در بحران کرونا

پلتفرم مارکت پلیس یا بازارگاه خبرنگاران، فروشگاه آنلاین بیش از 40 هزار کسب وکار مستقل ایرانی و 150 هزار نفر از کارکنان این مشاغل است. مارکت پلیس این امکان را در اختیار کسب وکارهای آفلاین قرار می دهد تا بدون محدودیت کالاهای خود را به مشتریانی از سراسر ایران...

7 خرداد 1399

خبرنگاران استاندار اصفهان: شهروندان گرانی کالاها را در صورت مشاهده گزارش کنند

اصفهان- خبرنگاران- استاندار اصفهان گفت: تا ریشه کن شدن ویروس کرونا کالایی گران نخواهد شد شود و از مردم استان می خواهم در صورت مشاهده گرانی مراتب را به مبادی ذیربط اطلاع دهند.

4 خرداد 1399
تعداد: (149)