عمران خان: با عاملان گرانی ها شخصا برخورد خواهم کرد

به گزارش وبلاگ دبیر فیزیک، نخست وزیر پاکستان با اعلام خبر مهارت قیمت اقلام ضروری در پاکستان اعلام نمود: گرانی ها واقعی نبودند و با عاملان آن شخصا برخورد خواهم کرد.

عمران خان: با عاملان گرانی ها شخصا برخورد خواهم کرد

به گزارش دفتر منطقه ای وبلاگ دبیر فیزیک به نقل از داون نیوز، عمران خان نخست وزیر پاکستان اعلام نمود: پس از پیگیری های جدی دولت قیمت اقلام ضروری مردم کاهش چشمگیری داشته است.

وی توضیح داد: عاملان گرانی های شناسایی شده اند و شخصا علیه آنها اقدام صورت خواهم داد تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی در کشور نباشیم.

عمران خان گفت: به تمام وزرای دولت دستور داده ام تمام کوشش خود را روی موضوع مهم اقتصادی و معیشت مردم متمرکز نمایند.

نخست وزیر پاکستان گفت: شخصا پیگیر مجازات افرادی که باعث سخت شدن زندگی برای مردم عادی شدند خواهم شد.

رهبر حزب تحریک انصاف گفت: بحران شکر و آرد در پاکستان که به گرانی دیگر اقلام زندگی دامن زد یک بحران ساختگی بود و احتکار این اقلام باعث قیمت های غیر واقعی شد.

وی گفت: مبارزه ما با فساد اقتصادی همچنان ادامه خواهد داشت و دیگر سیاستمداران سابق پاکستان که در زمان حکومت خود دست به فساد اقتصادی زده اند نیز از آن در امان نخواهند بود.

لازم به ذکر است اخیرا افزایش سرسام آور قیمت آرد و شکر که مصرف آن در پاکستان زیاد است باعث گرانی پیش بینی نشده ای در بازار این کشور شد و موجی از اعتراضات را در پی داشت.

احزاب اپوزیسیون با اعلام اینکه پاکستان در زمینه فراوری گندم و شکر به خودکفایی رسیده است ناکارآمدی دولت اسلام آباد را عامل اصلی این بحران می دانستند.

گفته می گردد دلیل اصلی بروز این مساله صادرات بیش از حد مجاز به کشورهایی چون افغانستان بوده است که آرد و شکر را به وسیله پاکستان تامین می نمایند.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عمران خان: با عاملان گرانی ها شخصا برخورد خواهم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عمران خان: با عاملان گرانی ها شخصا برخورد خواهم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید