قایق های تفریحی در هرمزگان سامان دهی می شوند

به گزارش وبلاگ دبیر فیزیک، جلسه ای با حضور فائقه اتابک معاون گردشگری، فرحبخش ماندگاری معاون توسعه مدیریت و کارشناسان بنادر و دریانوردی، شهرداری بندرعباس و اداره کل امور اجتماعی استانداری درخصوص سامان دهی امور سواحل برگزار گردید.

قایق های تفریحی در هرمزگان سامان دهی می شوند

به گزارش وبلاگ دبیر فیزیک به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان هرمزگان، فائقه اتابک معاون گردشگری استان هرمزگان در این جلسه گفت: با توجه به اهمیت و لزوم تامین امنیت مسافران و گردشگران در ابتدا باید قایق های تفریحی ساماندهی شوند.

او نظارت بر کلوپ ها و قایق های تفریحی را مهم ارزیابی کرد و اضافه کرد: نظارت بر فعالیت مجریان تفریحات دریایی می تواند ضریب ایمنی در سواحل را ارتقا بخشد.

اتابک با اشاره به اینکه 121 قایق تفریحی و 3 فروند شناور تفریحی از این اداره کل مجوز فعالیت دارند، اضافه کرد: به منظور ساماندهی این شناورها مکان هایی پیشنهاد شده که با همکاری دستگاههای مرتبط امیدواریم بتوانیم مکانی برای اسکله تفریحی شهر بندرعباس راه اندازی کنیم.

ماندگاری معاون توسعه مدیریت نیز در این جلسه گفت: برای جذب بیشتر گردشگران، ساماندهی کلوپ های تفریحی و معین محدوده آنها لازم است.

او اضافه کرد: برای این منظور باید پارکینگ قایق های ماهیگیری و تفریحی تفکیک شوند و این امر با همکاری اداره شیلات میسر می گردد.

درخاتمه جلسه مقررشد جلسه ای با حضور شهرداری بندرعباس و شیلات هرمزگان برای ساماندهی پارکینگ قایق های ماهیگری برگزار و همچنین محدوده دریایی و ساحلی برای مجتمع های ساحلی معین گردد.

منبع: میراث آریا

به "قایق های تفریحی در هرمزگان سامان دهی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قایق های تفریحی در هرمزگان سامان دهی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید