خبرنگاران انعقاد تفاهم نامه خرید 20 میلیون ماسک سه لایه

به گزارش وبلاگ دبیر فیزیک، تهران - خبرنگاران - رییس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران از انعقاد تفاهم نامه خرید 20 میلیون عدد ماسک سه لایه خبر داد.

خبرنگاران انعقاد تفاهم نامه خرید 20 میلیون ماسک سه لایه

به گزارش روز یکشنبه وزارت بهداشت، دکتر مهدی یوسفی درباره جزئیات انعقاد تفاهم نامه 20 میلیون ماسک گفت: در راستای تامین نیاز مراکز درمانی و بیمارستان ها برای اقلام و کالاهای ضروری مورد نیاز مقابله با کووید 19 این تفاهم نامه بین هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران خاص و انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی دندانپزشکی آزمایشگاهی و دارویی منعقد شده است.

وی با بیان اینکه این نهاد از ابتدای شیوع بیماری کرونا در کشور برای تامین اقلام محافظت فردی به صورت مجدانه و شبانه روزی تلاش کرده است تا نیاز مراکز درمانی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور را تامین کند، گفت: بر اساس تعهد انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی، 20 میلیون ماسک سه لایه به مدت 60 روز کاری به هیات امنا تحویل خواهد شد.

بر اساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا، بمنظور پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا از امروز(یکشنبه) زدن ماسک برای همه شهروندان اجباری شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران انعقاد تفاهم نامه خرید 20 میلیون ماسک سه لایه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران انعقاد تفاهم نامه خرید 20 میلیون ماسک سه لایه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید