زمان برگزاری دومین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین در دانشگاه امیرکبیر تغییر کرد

به گزارش وبلاگ دبیر فیزیک، دبیر دومین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین گفت: زمانبندی برگزاری دومین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین از مهر 99 به اسفند 99 منتقل شد.

زمان برگزاری دومین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین در دانشگاه امیرکبیر تغییر کرد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ دبیر فیزیک به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، بهروز کریمی، دبیر جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین گفت: با جلسات هم اندیشی که کمیته اجرایی برای برگزاری دومین دوره این جایزه داشت به این جمع بندی رسیدیم که با توجه به شیوع ویروس کرونا و وجود شرایط خاص در کشور، زمانبندی برگزاری دومین دوره جایزه را از مهر 99 به اسفند 99 منتقل کنیم که با توجه به تعیین تر شدن شرایط، متعاقبا زمان دقیق آن اطلاع رسانی خواهد شد.

کریمی اضافه کرد: از ویژگی های دومین دوره جایزه، تاکید بر فعال کردن سایر بخش ها از جمله نمایشگاه، فعال شدن سطوح سه ستاره و چهارستاره تقدیرنامه و برنامه هایی در جهت توانمندسازی ارزیابان است. بهره گیری از تجربیات دوره گذشته و نیز تکیه بر نقش پررنگ کمیته علمی برای بسط مدل در سایر رسته های مرتبط از جمله اهداف این دوره خواهد بود.

دبیر جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین تاکید نمود: برنامه های آینده در مورد فراخوان شرکت کنندگان در بخش های مختلف جایزه و نیز تربیت ارزیاب ها به وسیله تارنمای این جایزه در دسترس قرار خواهد گرفت.

وی در انتها اعلام نمود: خوشبختانه در اولین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین در مهر ماه 1398، تعداد 20 شرکت حضور داشتند که 4 شرکت تقدیرنامه و 12 شرکت پیروز به دریافت گواهینامه شدند. نگاه ویژه این جایزه، پیوند موثر بین استارت آپ ها و صنعت بوده است که با مشارکت 42 استارت آپ و انتخاب 6 استارت آپ برتر در نخستین دوره جایزه نمود داشته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "زمان برگزاری دومین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین در دانشگاه امیرکبیر تغییر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان برگزاری دومین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین در دانشگاه امیرکبیر تغییر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید