قیمت انواع نان ساده و کنجدی

به گزارش وبلاگ دبیر فیزیک، خبرنگاران: رئیس اتحادیه نانوایان سنتی با اعلام اینکه نان تا اوایل سال آینده گران نخواهد شد، از قیمت انواع نان ساده و کنجدی اطلاع داد.

قیمت انواع نان ساده و کنجدی

به گزارش وبلاگ دبیر فیزیک بیژن نوروزی مقدم در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه نرخ نان تا اوایل سال آینده افزایش نخواهد یافت، اظهار کرد: با آرد یارانه ای، قیمت نان لواش و تافتون گردون 300 تومان، تافتون تنوری 550 تومان، بربری 1000تومان، سنگک 1200تومان است. همچنین با آرد نیمه یارانه ای نیز قیمت لواش و تافتون گردون 450 تومان، تافتون تنوری 850 تومان، بربری 1500تومان، سنگک نیز 1800 تومان است. البته این نرخ نانهای ساده است ولی اگر کنجد به آنها اضافه گردد به ازای هر رو کنجد 500 تومان به قیمت نان اضافه می­ گردد.

وی با بیان اینکه با شیوع ویروس کرونا تقاضا برای خرید نان کمتر نشده است اما میزان مراجعه به نانوایی ها کمتر شده، گفت: مردم سعی دارند یک یا دوبار در هفته برای خرید نان مراجعه نمایند و تعداد بیشتری بخرند که احتیاج به مراجعه بیشتر نباشد واین اقدام کاملا درست است.

رئیس اتحادیه نانوایان سنتی در پاسخ به اینکه آیا این امکان وجود دارد در این شرایط مردم بتوانند نان را به صورتی اینترنتی بخرند و دیگر احتیاج به مراجعه حضوری و ایستادن در صف نباشد، گفت:در این شرایط خرید اینترنتی نان پاسخگو نیست، زیرا نان باید توسط نانوا تهیه، بسته بندی گردد و سپس تحویل پیک داده گردد و در نهایت به دست مشتری برسد. همین امر باعث می گردد از فراوری تا تحویل افراد زیادی با نان تماس پیدا نمایند، در حالی که اگر مشتریان خودشان رعایت نمایند و با دستکش و ماسک در صف بایستند و مراجعه نمایند مسئله ای پیش نخواهد آمد.

منبع: اقتصادنیوز

به "قیمت انواع نان ساده و کنجدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت انواع نان ساده و کنجدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید