برگزاری همایش ملی دوسالانه زمین شناسی کوهزاد البرز و دریای خزر در گلستان

خبرنگاران/گلستان نخستین همایش ملی دوسالانه زمین شناسی کوهزاد البرز و دریای خزر روزهای 28 تا 29 آبان ماه در دانشگاه گلستان برگزار می گردد.

برگزاری همایش ملی دوسالانه زمین شناسی کوهزاد البرز و دریای خزر در گلستان

آرش امینی، دبیر علمی این همایش در نشست خبری با اصحاب رسانه استان اظهار کرد: 70 مقاله به نخستین همایش ملی دوسالانه زمین شناسی کوهزاد البرز و دریای خزر ارسال شده است. بعد از داوری، تعداد 32 مقاله به صورت سخنرانی و حدود 20 مقاله به صورت پوستر پذیرفته شده است.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه اولین دوره این همایش بوده، استقبال بسیار خوبی داشتیم. کمیته داوری قوی تشکیل شده و داوران ترجیحاً اساتید زمین شناسی هستند.

دبیر علمی این همایش گفت: محورهای همایش ملی دوسالانه زمین شناسی کوهزاد البرز و دریای خزر، زمین شناسی بنیادی، مخاطرات زمین، ذخایر و منابع زمین شناختی، زمین شناسی مهندسی ساختگاه ها، زمین شناسی کواترنری و دریایی، زمین گردشگری و زمین باستان شناسی و زمین شناسی زیست محیطی و پزشکی است.

امینی با اشاره به اینکه افتتاحیه این همایش ساعت 8:30 دقیقه صبح 29 آبان برگزار می گردد، گفت: در روز اول همایش ارائه مقالات شفاهی و پوستر را خواهیم داشت و در روز دوم همایش بازدید علمی برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برگزاری همایش ملی دوسالانه زمین شناسی کوهزاد البرز و دریای خزر در گلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری همایش ملی دوسالانه زمین شناسی کوهزاد البرز و دریای خزر در گلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید