خبرنگاران سه نفر در یک استخر آب کشاورزی اردستان غرق شدند

کاشان- خبرنگاران- سه عضو یک خانواده عصر جمعه به دلیل غرق شدگی در استخر ذخیره آب کشاورزی روستای کهنگ از توابع شهرستان اردستان جان خود را از دست دادند.

خبرنگاران سه نفر در یک استخر آب کشاورزی اردستان غرق شدند

فرماندار اردستان جمعه شب در گفت وگو با خبرنگاران تشریح کرد: بر اساس گزارش آتش نشانی و جمعیت هلال احمر، خانواده ای برای تفریح به اطراف استخر ذخیره آب کشاورزی در روستای کهنگ رفته بودند که در نهایت سه نفر شامل پدر 41 ساله به همراه پسر 9 ساله و دختر 13 ساله دچار حادثه شدند.

حمیدرضا تأملی، وجود علائم هشدار دهنده و تابلوی شنا ممنوع در این استخر را مورد اشاره قرار داد و افزود: بر اساس این گزارش ابتدا پسر بچه به درون آب کشیده شد و سپس دختر خانواده برای نجات وارد عمل شده و در نهایت پدر به استخر ورود کرد اما در نهایت هر سه عضو این خانواده جان باختند.

وی گفت: با توجه به فقدان غواص ماهر در شهرستان اردستان برای خارج کردن پیکرها، از شاهین شهر درخواست کمک شده که با رسیدن به محل حادثه و در صورت وجود شرایط مناسب، در این زمینه اقدام خواهد شد.

فرماندار اردستان یادآور شد: استخر کشاورزی روستای کهنگ به صورت سد ساخته شده، نزدیک به 20 متر عمق دارد و مجهز به وسایل ایمنی مانند فنس هم بوده است.

به گفته رئیس جمعیت هلال احمر اردستان، پنج نفر در چند سال گذشته به دلیل غرق شدگی در این سد جان خود را از دست دادند.

منصور خانی با هشدار به خانواده ها تاکید کرد: با توجه به آغاز فصل گرما و تعطیلی مدرسه ها، خانواده ها باید مراقب فرزندان خود بوده و به علائم هشدار دهنده توجه کنند.

روستای کهنگ از توابع دهستان برزاوند اردستان است.

شهرستان 42 هزار نفری اردستان در فاصله نزدیک به 118 کیلومتری شمال شرقی اصفهان واقع شده است.

7431/ 8123

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران سه نفر در یک استخر آب کشاورزی اردستان غرق شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سه نفر در یک استخر آب کشاورزی اردستان غرق شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید