وزیر بهداشت لبنان از تشکیل کابینه ای از متخصصان در لبنان اطلاع داد

به گزارش وبلاگ دبیر فیزیک، وزیر بهداشت لبنان از ملاقات نخست وزیر جدید با رئیس مجلس این کشور خبر داده و گفت لبنان در آستانه تشکیل کابینه ای از متخصصان واقع شده است.

وزیر بهداشت لبنان از تشکیل کابینه ای از متخصصان در لبنان اطلاع داد

به گزارش، به نقل از رویترز، علی حسن خلیل، وزیر بهداشت لبنان از ملاقات نبیه بری، رئیس مجلس این کشور و حسن دیاب، نخست وزیر لبنان خبر داده و بیان کرد این کشور در آستانه تشکیل کابینه ای از افراد متخصص و فن سالار واقع شده است.

وزیر بهداشت لبنان گفت: نبیه بری و حسن دیاب با هم ملاقات کردند که این ملاقات بسیار مثبت بود. این ملاقات بخشی از تماس های مستمری است که برقرار است.

وی اضافه کرد: درباره فضای موجود باید گفت توافق این امکان را فراهم نموده است که به سمت تشکیل کابینه ای متشکل از افراد متخصص پیش برویم که این افراد نماینده بیشترین گستره ممکن از اقشار جامعه لبنان هستند.

پیش تر رسانه های لبنانی بیان کردند 4 زن در میان اعضای هیئت دولت جدید حضور دارند و 9 وزیر به مسلمانان و 9 وزیر به مسیحیان اختصاص یافته است.

علی حسن خلیل بیان کرد: امروز ما تا حد بسیار زیادی پیش رفتیم و می توان گفت که در آستانه تشکیل کابینه ای جدید قرار داریم.

وزیر بهداشت لبنان گفت: مساله مهم این است که ما کابینه ای از متخصصان و فن سالاران تشکیل دهیم. کابینه ای که متشکل از هجده وزیر باشد که بر اساس معیار های یکسان انتخاب شده اند. ما در آستانه تشکیل کابینه هستیم و در سریع ترین زمان ممکن به مرحله ایجاد کابینه منتقل خواهیم شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "وزیر بهداشت لبنان از تشکیل کابینه ای از متخصصان در لبنان اطلاع داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر بهداشت لبنان از تشکیل کابینه ای از متخصصان در لبنان اطلاع داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید